Aplikuj o wizę online

Ilość wiz online
Rodzaj promesy/wizy
Rodzaj wizy online

KONTAKT ONLINE

Mobile: +84 91 7299921
Skype: +48 22 3896921 
 
Kontakt telefoniczny tylko w godzinach: 03.00 – 12.00 czasu polskiego

Procedura promesowo-wizowa

KROK 1: Wyślij wypełniony formularz
Wyślij email na [email protected]
 
KROK 2: Potwierdź nasz email zwrotny i dokonaj opłaty
Otrzymasz od nas email zwrotny;
z informacja o zgłoszeniu oraz stosowną informację dotyczącą płatności – sprawdź poprawność danych i dokonaj wpłaty na podane konto.
 
KROK 3: Sprawdź dane i czytelnie wydrukuj promesę wizową
Otrzymasz od nas promesę wizową. Sprawdź poprawność danych na dokumencie i wydrukuj czytelnie otrzymaną promesę. Dla bezpieczeństwa zrób kopię zapasową.
 
KROK 4: Okaż promesę na lotnisku
Okaż promesę na boardingu lotniczym oraz na każde żądanie pracowników lotniska oraz linii lotniczych (również w portach przesiadkowych)
 
KROK 5: Odbierz swoją wizę “on arrival”
Po przylocie do Wietnamu udaj sie do okienka VISA ON ARRIVAL/LANDING VISA. Załącz promese, kolorowe zdjęcie 3x4cm oraz opłać stosowne „stamp fee” 
i odbierz swoją wizę.
Super User

Super User

poniedziałek, 17 grudzień 2018 07:21

Czy gwarancja uzyskania promesy jest 100%?

Odmowy wiz praktycznie się nie zdażają,ale nie ma 100% gwarancji w sprawach wizowych (podobnie jest na całym świecie, więc nie jest to jakaś niesamowita informacja). Terminy podane są standardowe i uśrednione. Za każym razem procedura wizowa może ulec wydłużeniu lub może nie być przyznana promesa wizowa. Tutaj loklany urząd imigracyjny nie podaje przyczyn lub wyjaśnień. Nie mamy pełnego wpływu na przedłużenia i terminowość. Takie przypadki zdarzają się sporadycznie (ale się zdarzają). Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za decyzje wietnamskich urzędów.

poniedziałek, 21 sierpień 2017 08:57

Promesy wizowe w swieta i dni wolne od pracy?

Promesy wizowe są wydawane w dni wolne od pracy oraz święta za dopłatą. W/s procedury specjalnej proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizy biznesowe on arrival są obecnie wydawane w okresie 5 dni roboczych. Procedura jest wydłużona względem promes do wiz typu turystycznego.

Na promesie wizowej podane są dane dotyczace terminów oraz ilości wjazdów do Wietnamu. Nie można wjechać przed terminem podanym na dokumencie. Wjazd po terminie jest możliwy, z tym że termin wyjazdowy z Wietnamu zostanie utrzymany tak jak podano na promesie.

czwartek, 02 kwiecień 2015 12:54

Czym jest promesa wizowa do Wietnamu?

Promesa wizowa jest dokumentem wydawanym przez Wietnamski Urząd Imigracyjny. Promesa jest dokumentem urzędowym potwierdzającym zgodę wietnamskich organów imigracyjnych na wjazd do Wietnamu w określonym czasie podanym na tymże dokumencie. W praktyce jest to uprawnienie do uzyskanie na granicy wizy "on arrival". Promesa wizowa nie jest dokumentem osobistym, na promesie mogą znaleźć się również inne osoby (nie ma to znaczenia dla osoby aplikującej). Obecnie jest opcja uzyskania promesy indywidualnej (tylko dla osoby aplikującej), ta opcja jest dodatkowo płatna.

Jest to opłata lotniskowa do „visa on arrival”. Uiszcza się ją jednokrotnie przy pierwszym wlocie do Wietnamu i wynosi ona : 25USD dla wiz jednokrotnych i  50USD dla wiz wielokrotnych miesięcznych oraz 100 dla wiz wielokrotnych sześcio- i dwunastomiesięcznych. Oplatę "stamp fee" należy uiścić w gotówce w dolarach amerykańskich. UWAGA: opłata stamp fee na granicy lądowej Kambodżą - Wietnam (Moc Bai Border) może być wyższa o około 10USD. Pobierana jest tam dodatkowa opłata poza głównym cennikiem.

Normalnie procedura na lotnisku zajmuję około 15-20 minut w HCM CITY oraz 20-30 minut w Hanoi, zdarza się, że jest więcej osób oczekujących na „visa on arrival” i wtedy czas oczekiwania może się nieco wydłużyć. Praktyczna porada: po przylocie proszę szybko opóścić samolot i odrazu udać się do okienka VISA ON ARRIVAL / LANDING VISA wyprzedzając innych pasażerów. Istnieje opcja VIP (dodatkowo płatna), w tym przypadku na lotnisku czeka na państwa lokalny steward. Pomaga on szybko przejść procedurę, bez oczekiwania w kolejce.

Jak najbardziej, jeżeli posiadacie Państwo wizę wielokrotnego wjazdu. Jedyny wymóg to pierwszy wjazd do Wietnamu – musi to być wlot samolotem. Kolejne wjazdy i wyjazdy mogą odbywać się dowolnie. Jest również opcja wizy lądowej "on arrival" wydawana dla przejścia lądowego Moc Bai (Kambodża - Wietnam). Promesa wizowa lądowa jest droższa (dodatkowa opłata 10USD), trzeba jednak posiadać orginalny list promesy (nie wydruk z załącznika jak normalnie). Prosimy o kontakt o bezpośredni w przypadku wizy "on arrival" na przejściu lądowym - tak abyśmy mogli ustalić szczegóły oraz miejsce odbioru lub wysyłki takiej promesy.

Wystarczy zgłosić się do naszego biura na 7 dni przed wygaśnięciem terminu wizy i dokonać przedłużenia pobytu (wyrobienie nowej wizy na miejscu w HCM CITY lub w Hanoi). Trzeba stawić się osobiście z paszportem (wysłąnie paszportu pocztą jest możliwe tylko i wyłącznie na Państwa odpowiedzialność). Termin oczekiwania to około 7 dni. Przedłużenia wiz na miejscu wykonujemy również w trybie ekspresowym - ale trzeba liczyć się z wysokim kosztem takiej operacji.

Oczywiście, wystarczy przesłać nam skan paszportu i dokonać stosownej wpłaty. Procedura jest automatyczna i realizujemy ją na podstawie zgłoszenia mailowego i wpłaty na konto bankowe.

Strona 1 z 3