Aplikuj o wizę online

Ilość wiz online
Rodzaj promesy/wizy
Rodzaj wizy online

KONTAKT ONLINE

Mobile: +84 91 7299921
Skype: +48 22 3896921 
 
Kontakt telefoniczny tylko w godzinach: 03.00 – 12.00 czasu polskiego

Procedura promesowo-wizowa

KROK 1: Wyślij wypełniony formularz
Wyślij email na [email protected]
 
KROK 2: Potwierdź nasz email zwrotny i dokonaj opłaty
Otrzymasz od nas email zwrotny;
z informacja o zgłoszeniu oraz stosowną informację dotyczącą płatności – sprawdź poprawność danych i dokonaj wpłaty na podane konto.
 
KROK 3: Sprawdź dane i czytelnie wydrukuj promesę wizową
Otrzymasz od nas promesę wizową. Sprawdź poprawność danych na dokumencie i wydrukuj czytelnie otrzymaną promesę. Dla bezpieczeństwa zrób kopię zapasową.
 
KROK 4: Okaż promesę na lotnisku
Okaż promesę na boardingu lotniczym oraz na każde żądanie pracowników lotniska oraz linii lotniczych (również w portach przesiadkowych)
 
KROK 5: Odbierz swoją wizę “on arrival”
Po przylocie do Wietnamu udaj sie do okienka VISA ON ARRIVAL/LANDING VISA. Załącz promese, kolorowe zdjęcie 3x4cm oraz opłać stosowne „stamp fee” 
i odbierz swoją wizę.
czwartek, 02 kwiecień 2015 12:53

Czy można przekraczać granicę lądowe z promesą wizy "on arrival”?

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Jak najbardziej, jeżeli posiadacie Państwo wizę wielokrotnego wjazdu. Jedyny wymóg to pierwszy wjazd do Wietnamu – musi to być wlot samolotem. Kolejne wjazdy i wyjazdy mogą odbywać się dowolnie. Jest również opcja wizy lądowej "on arrival" wydawana dla przejścia lądowego Moc Bai (Kambodża - Wietnam). Promesa wizowa lądowa jest droższa (dodatkowa opłata 10USD), trzeba jednak posiadać orginalny list promesy (nie wydruk z załącznika jak normalnie). Prosimy o kontakt o bezpośredni w przypadku wizy "on arrival" na przejściu lądowym - tak abyśmy mogli ustalić szczegóły oraz miejsce odbioru lub wysyłki takiej promesy.

Read 7748 times Last modified on poniedziałek, 21 sierpień 2017 09:08